jaka partia reprezentuje twoje poglady

jaka partia reprezentuje twoje poglady

Przenoszenie dźwięku klasy lub STC, to jest pomiar utraty transmisji przez ściany lub przegrody. Im wyższa wartość STC lepsze. Idealnie, wspólne ściany powinny być w całym STC 55 do wygodnego życia. izolacja akustyczna kleju Poważne materiałów „, na przykład, jest przetestowane i sprawdzone, aby osiągnąć klasę STC z 54 w standardowej konstrukcji. Rezonansowa drugiej strony osiąga STC 45 w tym samym przedziale zasilania. RC została przetestowana w laboratorium STC 55, ale przy wydajności 90% odsetek niepowodzeń nie jest obiecująca. Ze względu na swoją prostą instalację o niskim ryzyku niepowodzenia pola, tłumienia dźwięku kleju konsekwentnie zapewnia wyższą wydajność w stosunku do bardziej tradycyjnych metod wygłuszających. Jest niezawodny, oszczędza czas i jest łatwy w obsłudze, idealny do zastosowań budowlanych.

… W lepszej cenie

jaka partia reprezentuje twoje poglady

Chociaż płyta rezonansowa może nie być tak pracochłonny jak RC, jest o wiele bardziej kosztowne dla niższej wydajności. Z drugiej strony, dźwięk tłumienia kleju pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. W zależności od marki, płyta rezonansowa może kosztować około 0,75 $ za stopę kwadratową. To jest droższe niż tłumienia dźwięku kleju i nie przewiduje nawet blisko podobnym działaniu. Izolacja akustyczna kosztów klej tylko około 0,60 $ za stopę kwadratową i oferuje wydajność wyższą akustyczną. Decyzja jest prosta; Tłumienie dźwięku klej jest lepsza i pozwala zaoszczędzić pieniądze!

jaka partia reprezentuje twoje poglady

Wyciszenie kleju oferuje „Do-it-majsterkowiczów” możliwość zbudowania wiarygodnego komfortową i cichą przestrzeń życiową przy najniższych kosztach materiału. Ciesz rozmawiając, czytając książkę lub spanie bez żadnych zakłóceń. Słuchać muzyki, oglądać filmy lub mieć przyjaciół, nie przeszkadzając sąsiadom.

QuietGlue Pro i QuietRock izolacja akustyczna płyt kartonowo-gipsowych pomóc osiągnąć redukcję szumów przy możliwie najniższych kosztach całkowitej zainstalowanej w porównaniu do dawnych technik Izolacja akustyczna – łatwo i niezawodnie.QuietGlue Pro przewyższa Zieloną kleju i koszty mniejsze. Aby wyświetlić bezpłatną białym papierze z ostatnich wyników testów porównując QuietGluePro do GreenGlue, ten link.

Artykuł napisany przez: