jaka partia rzadzi w krakowie

jaka partia rzadzi w krakowie

Mini Spas- Hot New Trend

Dziwny coś nowego się dzieje w przemyśle basen i spa – mini spa lecą z półek! Czym jest mini spa? Mini spa jest mały hot tub, które można podłączyć do standardowego gniazdka 110V-115V swoim domu. Ten produkt jest już od lat, to dlaczego nagle mini uzdrowisk startujący jako najgorętsze, najnowsze rzeczy? Mam kilka teorii.

1) Low Price Tag – Recesja może być wciąż zbliża swe potworne, ale ludzie wciąż chcą kupować przedmioty, które mają sens. Z biegiem lat, wanny z hydromasażem nie straciły odwołania; ludzie po prostu nie mają przepływ gotówki lub kredytu dostępnego na ich zakup. Zamiast iść na dużym, tradycyjnym 220V spa, większość osób jest stwierdzenie, że 110V-115V lepiej pasuje do ich potrzeb bez naruszania ich bank.

2) Małe jest gorący – Mniejsze uzdrowiska zostały również comeback. Z wyżu demograficznego „nowo pustych gniazd i mniejszych domach są one szybko uznając, że średnia 8ft jacuzzi nie pasuje do ich potrzeb. Mniejsza dwie osoby jacuzzi jest bardziej ekonomiczny i pasuje bardziej do wyżu demograficznego „codziennego życia.

jaka partia rzadzi w krakowie

3) HOA Madness – Niektóre stowarzyszenia właściciel domu mieć poważne ograniczenia na townhomes i mieszkanie składających 110V-115V jacuzzi właściciel gospodarzy jedynym wyborem. Zamiast żyć bez, niektórzy właściciele domów mają wyboru zamówić mini spa jako kompromis.

4) Mniejsze przestrzenie mieszkalne – Recesja zmusza niektórych ludzi z dużych domów na mniejsze przestrzenie mieszkalne. Ci ludzie chcą udogodnienia swoich dawnych domów, ale nie może mieć miejsca na pełnowymiarową wannę z hydromasażem. Zamiast pomijanie ich czas relaksacji, kupują mini spa do swoich potrzeb hydroterapii, nie wydając mnóstwo pieniędzy lub objęcie cenną przestrzeń.

5) Plug and Play – z mini spa można pominąć czas instalacji i kłopotów, ponieważ wymaga jedynie standardowego gniazdka 110V do 115V-i solidne podstawy.
Artykuł napisany przez: