jaka partia wprowadzila gimnazja

Może to być niewygodne, ale zawsze czekać, aż urządzenie ostygnie przed przystąpieniem do tankowania. Możesz być wykonawca najwyższej klasy pchanie do spełnienia napięty termin i trzeba generator do zasilania piłę tarczową. Byłam tam; jesteś skłonny do ignorowania zasad bezpieczeństwa, aby otrzymać pracę, nie rób tego! To nie jest warte narażania dobrego samopoczucia fizycznego, życia lub mienia.

Niewłaściwa konfiguracja i instalacja

Część z przenośnych generatorów wypadków związanych wynikać z nieprawidłowej konfiguracji i instalacji. Oto nasza lista nakazów i zakazów, aby zapewnić, że konfiguracja i instalacja nie będzie można umieścić w trosce o bezpieczeństwo.

o Nigdy nie próbować używać przenośnego generatora do zasilania każdego domu za pomocą praktyką znaną jako „powrót do karmienia”. To jest, gdy wyjście z generatora jest podłączony do gniazdka elektrycznego. Myśl teoretyczna jest; generator są podawane wszystkich innych punktach w domu. To niebezpieczna praktyka zazwyczaj omija wbudowanych urządzeń gospodarstwa domowego oraz zabezpieczenie przeciwzwarciowe gorsza, stwarza ryzyko pora?enie pracownikom użytkowych i sąsiadów obsługiwanych przez tego samego transformatora sieciowego.

Nigdy nie radzę każdemu, aby podłączyć przenośny generator do domu okablowania, chyba że odbywa się to przez wykwalifikowanego elektryka zgodnie z obowiązującymi normami. Ponadto, należy przenośny generator tylko do zasilania domu jako rozwiązanie tymczasowe w nagłych wypadkach. Jeśli jest to ciągły scenariuszu zainstalowane na stałe gotowości generatora jest lepsze dla Twoich potrzeb

O należy podłączać urządzenia bezpośrednio do generatora. Jeśli trzeba użyć przewodu elektrycznego, należy użyć ciężkiego obowiązku, outdoor przedłużacza ocenione; taki, który jest odpowiednio przystosowana do obsługi sumę obciążenia urządzenia.
Artykuł napisany przez: