jaka partia wygrala wybory samorzadowe 2014

jaka partia wygrala wybory samorzadowe 2014 stulecia.

Pierwsza powieść 13. Zaklinacz został odrzucony przez szesnaście dwunastu agentów i wydawnictw. Udał się na piśmie i pisanie, aż stał się znany jako pisarz i autor w swoich dziełach współczesnej dramat sądowy. Media ukuł go jako jednego z najlepszych nowych autorów żyjących jeszcze w 21 wieku.

Pierwsze dwie firmy samochodowe 14. Henry Ford nie powiodło się. To nie powstrzymało go od włączenia Ford Motor Company i jest pierwszy zastosował produkcji linii montażowej do produkcji niedrogich samochodów na świecie. On nie tylko zrewolucjonizowały produkcję przemysłową w Stanach Zjednoczonych i Europie, ale również miał taki wpływ na 20-wiecznej gospodarki i społeczeństwa. Jego połączenie masowej produkcji, wysokich płac i niskich cen dla konsumentów zainicjowała Szkoła Zarządzania znany jako „Fordyzmu”. Stał się jednym z trzech najbardziej znanych i najbogatszych ludzi na świecie w swoim czasie.

15. Soichiro Honda została odrzucona przez Toyota Motor Corporation w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej jako „inżynier” po drugiej wojnie światowej. On nadal jest bez pracy, aż jego sąsiadów rozpoczynających kupując swoje „domowe skutery”. Następnie wyruszył na własną rękę, aby uruchomić własną firmę. Honda. Obecnie firma stała się największym na świecie producentem motocykli i jeden z najbardziej dochodowych producentów samochodów – pokonując gigantyczny producent samochodów takich jak GM i Chrysler. Dzięki globalnej sieci 437 spółek zależnych, Honda opracowuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę produktów, począwszy od małych silników ogólnego przeznaczenia i skuterów do specjalistycznych samochodów sportowych.

16. Akio Morita, założyciel giganta elektrycznych artykułów gospodarstwa domowego, Sony Corporation, pierwszym produktem był elektryczny do gotowania ryżu, tylko sprzedał 100 kuchenki (ponieważ spalony ryż zamiast gotowania).Dziś Sony US generowania $ 66 miliardów dolarów przychodów i 6 w rankingu największą firmą elektronicznego i elektrycznego na świecie.

Artykuł napisany przez: