jaka partia wygrala wybory samorzadowe

jaka partia wygrala wybory samorzadowe

DIY Saves- szafa z aparaturą do tłumienia Glue

„Quiet” nie jest już luksusem. W rzeczywistości, stało się powszechną praktyką w budownictwie obecnie. Hałas jest jednym z najczęstszych problemów spornych w domach wielorodzinnych. Nie walcz ze swoimi sąsiadami! Jeśli rozważają akustycznej ściany udostępniony w condo, sypialni, garażu lub nawet sala multimedialna rozważyć dźwięk tłumienia kleju. Dźwięk tłumienia kleju oferuje wysoką wydajność akustyczną i pozwoli Ci zaoszczędzić czas łatwiejszy i bardziej niezawodnej instalacji niż w przypadku tradycyjnych metod, takich jak sprężysty kanału i płyty rezonansowej. Najlepszy ze wszystkich, to oszczędność pieniędzy!

Niezawodne działanie …

Inne metody kontroli zakłóceń, takich jak sprężysty kanał (RC) i pudła powinny być instalowane bezpośrednio na kołkach dla prawidłowego wykonywania akustycznej. Dźwięk tłumienia klej mogą być instalowane na istniejącej konstrukcji lub jako nowego zgromadzenia. RC niesie wysokie ryzyko niepowodzenia w tej dziedzinie, ponieważ to zależy od pełnego oddzielenia ściany z ćwiekami. Małe błędy w początkowych zmian konstrukcyjnych lub późniejsze możliwe zwarcie całego systemu. Na przykład, wiszące ramki obrazu na ścianie żelbetowej i pozwalając gwóźdź przeniknąć do stadniny, zagrażają akustyczną wydajność całego zespołu. Ponieważ technologia tłumienia dźwięku za klej tłumienia i nie oddzielenie (tak jak w RC / karty dźwiękowej), Twoja ściana jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby osiągnąć oczekiwaną wydajność, ponieważ nie jest zakłócana przez gwoździ lub wkrętów.

Wyciszenie kleju używa ograniczony-warstwę tłumiącą technologii, które zostały sprawdzone w celu uzyskania wiarygodnych wyników akustyczną. Tłumienie wykorzystuje technologię warstwy lepkosprężystego (klej) do konwersji energii akustycznej (dźwięk) do energii cieplnej (ciepła), co uniemożliwia większości dźwięku przed przejściem przez ścianę.
Artykuł napisany przez: