jaka partia wygrala wybory w anglii

jaka partia wygrala wybory w anglii

1.Most każdy wie o alergii big-name tam, a mianowicie, orzechy, skorupiaki i MSG (glutaminian sodu). Mam znajomego, który dostaje się gwałtownie chory z lnu, więc dodać, że do swojej listy, too. Zapytaj cateringową w celu identyfikacji wszelkich potraw z tymi składnikami. Jeszcze lepiej, jeśli składniki te nie są wykorzystywane, można ogłaszać, że też. Widziałem wiele restauracji to zrobić i jest to wartość dla tych, uczestnictwo w kuchni.

2.Upewnij że Twoja apteczka ma iniekcji dawki epinefryny (takie jak EpiPen®) Oraz ulgi alergii medycyny, który zawiera difenhydramina (jak Benadryl®). Te środki mogą zapewnić natychmiastową pomoc dla osoby doświadczającej reakcję alergiczną. Jednak należy pamiętać, że nie może być z jednej podawać te zabiegi, choć można mieć je dostępne.

3.Make się, że masz co najmniej jeden członek personelu, który jest certyfikowany w CPR i pierwszej pomocy. Jest to sytuacja najlepsza praktyka.

Ostatnia uwaga dla was restauratorów i żywienia. Moja własna alergia jest MSG, więc zawsze zapytać, czy jedzenie mam zamiar aby go zawiera. Dwa razy w ciągu ostatniego miesiąca, osoba pomaga mi nie wiedziałem – i po sprawdzeniu okazało się, że tak. Szkolić swoich pracowników, aby zdawać sobie sprawę z alergiami pokarmowymi i składników żywności i służyć, które mogą je wywołać. To może być kwestia ratowania kogoś z ciężkiej choroby. Nie wspominając ograniczając swoją odpowiedzialność.

Artykuł napisany przez: