jaka partia rzadzi w niemczech

jaka partia rzadzi w niemczech

Pierwsi męczennicy chrześcijańscy dotrzymali wiary … pomimo coraz biegać z lwy na arenie.

Twoje podstawowe wartości są te silne pragnienia, które nie będzie rentowność. Są one podstawą twojego życia … twoja moralność … Twój inne cele i swoje czyny.

Patrick Henry jasno, że wolałby śmierć … jeśli nie mógł utrzymać swoją wolność. Liberty był podstawową wartością, na której wszystko inne w życiu zależało.

A co z ludźmi, którzy mają silne pragnienia, ale nic nie wydaje się działać w swoim życiu? Oni stracą pracę … nie dostać pracy chcą … nigdy nie iść do przodu.

jaka partia rzadzi w niemczech

Kilka rzeczy może być na opak … jeden … drugi prawdopodobnie definitywnie.

Być może ludzie nie mają wystarczająco silne pragnienie, co mówią, że chcą. Wiele osób chce się lepiej … ale … mówią … Tutaj korzyści są zbyt dobre, by z nich zrezygnować. To dobre korzyści, które chcą … nie lepszej pracy. Oni znaleźć coś do korzystania wytłumaczyć chęć dalej.

A więc czego brakuje to … że nie podejmuje żadnych działań. Oni tylko chcą … … dla lepszej pracy.

Ale wartości powodują działania. Życzenia muszą być udzielane przez kogoś innego podejmowanie działań na rzecz … jak Święty Mikołaj … lub munchkins loterii, który … no nadzieję i modlę … gorączkowo szuka biletu przed upływem terminu rysunku.

jaka partia rzadzi w niemczech

Inny problem mają wyraźne, gdy ich życie nie idzie zgodnie z ich Podane wartości i pragnień jest … nie chcą tyle. Nie sądzę, wystarczająco duże i tak … Oni nie mają motywacji do podjęcia działań. Ktoś kiedyś powiedział, że chciałby, aby „kupę pieniędzy” do czasu, gdy miał trzydzieści.

Ale gdy zaproponowano mu pracę w $ 15 za godzinę … on ją odrzucił … powiedział, że to nie było warte jego idąc przez cały dzień do $ 15 za godzinę. Nie można zrobić prawdziwe pieniądze w takim tempie.

Aby zmotywować się do działania w swoich pragnień … pragną na wielką skalę. Jeśli chcesz, aby sto tysięcy dolarów w tym roku … iść do przodu. Ale musisz wstawać wcześniej i dłużej pracować mądrzej … … i użyć wszystkich zasobów trzeba … znaleźć każdy zasób nie masz … jeśli zrobisz ten cel milion dolarów. To zajmuje taką samą ilość mądrość i energii, aby milion, aby uczynić sto tysięcy dolarów.

Aby uzyskać działanie czego potrzeba, aby Twoje wartości prawdziwe … myślę … a potem wielkie g óry ante na siebie i pomyśl jeszcze większa.

Zapytaj dużo życia … wtedy poćwiczyć i zrobić pracę domową … więc nie będzie musiał życzyć twoje życie się opłacać.

Artykuł napisany przez: