jaka partia wygrala wybory do europarlamentu 2014

jaka partia wygrala wybory do europarlamentu 2014

16 najbardziej inspirujących Znani Awarie

Aby odnieść sukces w biznesie i życiu, zdałem sobie sprawę, że musimy stale podejmuje działania naprawcze. Kładzenie się na dzień po dniu linii może być bardzo odwodnienia, zwłaszcza, gdy coś nie wyszło, jak chciałem. Dlatego też, za każdym razem twarz rozczarowujące wydarzenie lub niepożądany wynik, nigdy nie zapomnę tych znanych usterek:

1. Bill Gates, założyciel i prezes firmy Microsoft, dosłownie zmienił kulturę pracy świata w 21 wieku, poprzez uproszczenie sposób komputer jest używany. On akurat jest najbogatszym człowiekiem na świecie przez ostatnie dekady. Jednak w latach 70. Przed rozpoczęciem był porzucił Harvard University. Najbardziej ironiczne jest to, że zaczął firmę oprogramowania (która stała się wkrótce Microsoft) poprzez zakup technologii oprogramowania z „kimś”, bo tylko wtedy US50 $.

jaka partia wygrala wybory do europarlamentu 2014

2. Abraham Lincoln, otrzymał nie więcej niż 5 lat kształcenia formalnego w całym swoim życiu. Gdy dorósł, wstąpił polityce i miał 12 poważnych awarii, zanim został wybrany na 16. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki.

3. Isaac Newton był największym Angielski matematyk swojego pokolenia. Jego praca nad optyką i grawitacją uczynił go jednym z największych naukowców świata nawet znane. Wielu uważało, że Izaak urodził się geniuszem, ale nie był! Kiedy był młody, robił bardzo słabo w szkole, tak słaba, że ??jego nauczyciele stał pojęcia w poprawie jego stopnie.

4. Ludwig van Beethoven, niemiecki kompozytor muzyki klasycznej, jest powszechnie uważany za jednego z twórców najwyższych w historii. Jego reputacja zainspirowało – aw wielu przypadkach zastraszonych – kompozytorów, muzyków i widzów, którzy przyjdą po nim. Przed rozpoczęciem kariery, nauczyciel muzyki Beethovena powiedział kiedyś o nim „jako kompozytora, jest beznadziejna”.
Artykuł napisany przez: