jaka partia wygrala wybory w uk

Jakie są wartości, wartości osobiste, wartości rodzinne, Core Values

Wartości to, co nas motywuje. Ale kiedy w kółko stają się słowa-wytrychy, które jest … słowo, które ma tylko mgliste znaczenia … bo nie możemy zdefiniować go używać słów. Ale my nadal korzystać buzzwords i myślę, że komunikują się coś do siebie i do innych ludzi.

Politycy mówią o wartościach rodzinnych … i każdy pozwala mu przejść, bo „wszyscy wiedzą” co to jest. Ale schizofreniczne rodziny nie mają takie same wartości jak rodzin bankowości inwestycyjnej.

Warto więc przestrzegać zasady Arystoteles dał nam do zdefiniowania dowolnego terminu … regułę, że naukowcy następnie do tej pory. Zdefiniować coś … lub pomysł, aby pokazać, w jaki sposób różni się od innych rzeczy i idei. Więc jak osobiste wartości odbiegają od wartości bazowych i innych wartości?

Oto reguła.

Co masz definiowania musi należeć

1.) do ogólnej klasy (rodzaj) … i że ogólna klasa musi mieć

2) w nim przykłady, które są zasadniczo różne od siebie (gatunki).

Wspaniały. Wartości to ogólną klasy i wartości osobistych wartości rodzinnych … … a podstawowe wartości są odrębne gatunki …, które muszą być różne od siebie.

Tutaj idzie.

Wartości są w ogólnym klasy … silnych pragnień, które prowadzą do akcji … albo 1.), aby zachować coś … lub 2.), aby dostać coś.

Polityk chce zachować swoje miejsce w Senacie jako baza … zdobyć prezydenturę.

Więc każdy sub gatunków wartości będzie miał silne pragnienie, które prowadzi do działania wspólnego. Ale potem … muszą być różne w innych sposobów.

Więc tu idzie. Zdefiniujmy je zobaczyć, co ich różnice.

Wartości osobiste

…byłoby silne pragnienia, które sprawiają, podjąć działania, aby utrzymać lub uzyskać coś … który wzmacnia cię jako osobę. Wartości rodzinne są zorientowane na grupy.

Artykuł napisany przez: