jaka partia polityczna najlepsza

jaka partia polityczna najlepsza

Idealny Student

Kto jest idealnym studentem? Niektórzy mogą pomyśleć, że idealny student powinien być genialny w swoich badaniach i zawsze stoją na Tope ze zwycięskich uczniów. Ale jest to błędne myślenie. Powinien być dobrze w nauce, a jego wyniki powinny być znacznie powyżej 50 procent. Ale on nie musi być genialny. Brilliant studenci są często uważają się za wyższych istot. Czasami genialny student może być molem książkowym. Ale idealny uczeń jest pracowity, uprzejmy i delikatny. Jest inteligentny i praktyczny i nigdy nie zaniedbuje badań lub innych działań szkoły.

jaka partia polityczna najlepsza

Idealny uczeń jest zawsze radosny, pozytywny, optymistyczny, spółdzielnia zdyscyplinowana i męcząca. Jest posłuszny i szacunku. Płaci szacunek do nauczycieli, starszych i jego starszych uczniów. Jest punktualny, regularne i współpracy oraz pomaga innym uczniom najlepiej jak potrafi. Spędza część swojego wolnego czasu w bibliotece, czytanie książek, czasopism i gazet, ale nigdy nie jest molem książkowym. Jednocześnie bierze czynny udział w grach i zajęciach sportowych i współpracy programów nauczania. On nigdy nie zaniedbuje swoje ciało ani studiów. On zwraca szczególną uwagę na właściwe i cały rozwój jego osobowości. Bierze szczególną ostrożność, aby mieć dobry charakter moralny i odwagi. On jest przyjazny, miły i spółdzielni i lubiany przez kolegów i nauczycieli.

On jest zawsze aktywny, inteligentny, dobrze ubrany, dobre maniery i skromny. On nie musi nosić modne ubrania lub kosztownych lub jednolite. On jest zdrowy, wesoły i przystojny, ale nie musi być przystojny i modne. Jego maniery są dopuszczalne, uprzejmy i naturalne. Gdziekolwiek idzie on rozprzestrzenia dobrej myśli, ciepło i życzliwość. Jest posłuszny, ale czasami może być trochę niegrzeczny. Lubi dobre rzeczy o życiu w umiarkowanych ilościach i nigdy nie nabywa złych nawyków.
Artykuł napisany przez: