jaka partia rzadzi w szwajcarii

jaka partia rzadzi w szwajcarii

Informacje Arkansas State University

Arkansas State University i ASU znajduje się na grzbiecie Crowleya w Jonesboro, Arkansas, USA. Założona w 1909 roku, była to pierwsza szkoła rolnicza i mechaniczna w 1925 roku W 1967 roku został podniesiony do statusu uniwersyteckiego. Następnie stopnia, podyplomowe oraz programy lekarzy zaczęło. Cały system ASUI znajduje się na różnych uczelniach. Hrabstwo Craighead Beebe, Mountain domu i Newport to tylko niektóre z miejsc, w których oferowane są studia.

jaka partia rzadzi w szwajcarii

Istnieje ponad 10000 studentów odbywających się w różnych zajęć akademickich. spraw akademickich i badawczych jest odpowiedzialny za różne programy studiów w niniejszej umowie. Dla absolwentów studiów i wydziałach, istnieją możliwości oferowanych ze stresem na kompetencjach zawodowych nauki. Wśród różnych programów studiów, Associate stopni, tytuł licencjata, magistra, stopni specjalisty, i stopni doktorskich istnieją. Wśród stowarzyszonych stopni, usług samochodowych, elektroniki cyfrowej, pielęgniarstwa, fizjoterapii, itp to tylko niektóre ze stopni przyznany dla studentów po ukończeniu. Istnieje wiele wydziałów w ramach programów licencjat i magistra rachunkowości, począwszy od nauki, matematyki i nauk politycznych.

jaka partia rzadzi w szwajcarii

Przywództwo edukacyjne, badania zabytkowych, ochrona środowiska, bionauki molekularne itp to tylko niektóre z wydziałów pod doktoranckich studiów. Istnieje 10 uczelnie akademickie i 17 jednostek akademickich. Rolnictwo, biznes, komunikacja, edukacja, inżynieria, sztuki, nauki i matematyki, pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej, nauk humanistycznych i społecznych oraz University College są wśród uczelni akademickich. Wśród różnych jednostek naukowych, istnieje Delta Inicjatyw Dziedzictwa, Muzeum Hemingway- Pfeiffer, absolwent szkoły, uczelni wyróżnieniem „są wśród notabli.

Artykuł napisany przez: