jaka partia wygrala wybory 2014

jaka partia wygrala wybory 2014

Na przykład … Sue … kto jest aktorką … idzie po i dostaje nowy typ roli … aby zachować jej popularność na wysokim kasie. Bierze działań w zakresie tych wartości, aby uczynić je rzeczywistością.

Bob jest fizykiem, który chce dostać się … … wydawcę dla swojej nowej książce, aby mógł zachować … … swoją naukową reputację jako człowiek na krawędzi tnącej nauki.

Petey … rodzajowy dziecko … chce dostać rower górski … więc on zamiata firmowe parkingi po szkole, aby zachować pieniądze w najbliższych.

Masz pomysł … to jest wartość nie jest silne pragnienie … oraz stosowne działania … do uzyskania lub utrzymania czegoś.

Wartości rodzinne

…silne pragnienie, aby być zidentyfikowane publicznie jako grupa o nazwie Joneses lub Kowali … albo klanu MacDonald. I zachować zasady i wizerunek tej rodziny nienaruszone … rodzic powie młodocianego … „Dopóki żyjesz w moim domu … będziecie przestrzegać moich zasad.” MacDonald nosi tylko tartan klanowy … nikt inny nie ma. The Hatfields nie żenią McCoys.

jaka partia wygrala wybory 2014

Wartości rodzinne odzwierciedla wspólne zaangażowanie wśród członków do uzyskania lub utrzymania …

zasady panujące w domu

tradycje świąteczne

tradycje urodzinowe

wybór miejsc do

jaka partia wygrala wybory 2014

tajemnice rodzinne

Klan lojalności … itd.

Podstawowe wartości

…są najsilniejsze pragnienia osoby, na których spoczywają ich inne wartości. Prawdopodobnie nieprawdziwa legenda George Washington sprawia punkt dobrze … kiedy podobno powiedział … „Ojcze … Nie mogę kłamać … I ścięte drzewa wiśniowego.” Trzymał się do prawdy … niezależnie od tego, co uda mu się jak konsekwencje.

W przeciwieństwie do wartości osobistych, gdzie to, co trzymasz … siedziba senatu … jest ściśle związane z tym, co chcesz dostać … prezydenturę … podstawowe wartości są rzeczy, które czują się wystarczająco mocno się trzymać bez względu na to, co dostajesz.

Artykuł napisany przez: