jaka partia wygrala wybory do europarlamentu

jaka partia wygrala wybory do europarlamentu

Disney założył własną firmę ze swojego domu garażu i jego bardzo pierwszą produkcją kreskówek zbankrutowała. Podczas swojej pierwszej konferencji prasowej, redaktor gazety wyśmiewał Walt Disney, bo nie miał dobrych pomysłów w zakresie produkcji filmowej.

9. Winston Churchill zawiodły 6 klasy. Jednak, że nigdy nie przestał go do cięższej pracy! Dążył i ostatecznie stał się premier Wielkiej Brytanii podczas II wojny światowej. Churchill jest powszechnie uważany za jednego z najważniejszych przywódców w Wielkiej Brytanii i historii świata. W sondażu przeprowadzonym przez BBC w 2002 roku w celu identyfikacji „100 Najwybitniejszych Brytyjczyków”, uczestnicy głosowali Churchilla za najważniejszy ze wszystkich.

10. Steven Spielberg, amerykański reżyser filmowy. On wygrał 3 Oscarów e zaliczana do najbardziej udanych twórców w historii. Przede wszystkim, Steven został uznany za najbardziej finansowo obraz sukces ruchu reżysera wszechczasów. W dzieciństwie Spielberg zrezygnował z gimnazjum. Był przekonany, aby wrócić i został umieszczony w klasie nauczania-wyłączone. On trwał tylko miesiąc, a następnie porzucił szkołę na zawsze.

11. Albert Einstein był fizykiem teoretykiem powszechnie uważany za najważniejszą naukowca 20. wieku. Odznaczony Nagrodą Nobla 1921 z fizyki za wyjaśnienie efektu fotoelektrycznego w 1905 roku i „za zasługi dla fizyki teoretycznej”. Jednak, gdy Einstein był młody, rodzice myśleli, że umysłowo. Jego stopnie w szkole były tak słabe, że nauczyciel poprosił go zamknąć, mówiąc: „Einstein, nigdy nie będzie do niczego!”

12. W 1947 roku, rok w jej umowy, Marilyn Monroe została porzucona przez 20th Century Fox, ponieważ jej producent, że była nieatrakcyjna i nie może działać. To nie powstrzymało jej w ogóle! Trzymała na dzieje i ostatecznie została uznana przez odbiorców jako najbardziej znanej gwiazdy filmowej, symbolem seksu i ikoną pop 20.
Artykuł napisany przez: