jaka partia wygrala wybory w szwecji

jaka partia wygrala wybory w szwecji

Food For Thought – Jak może powodować reakcje alergiczne Sting Biznesu

Jeśli nie jesteś właścicielem restauracji lub firmę cateringową lub regularnie dostarczać żywność dla publiczności, można by pomyśleć, że nie ma żadnego ekspozycję odpowiedzialności, jeśli chodzi o ludzi z alergiami pokarmowymi. bym myślał, że to prawda, też, dopóki nie wystąpiła reakcja alergiczna na interesach otwartego domu uczęszczałem. Nie zdawałem sobie sprawy, że wzmacniacz smaku Jestem uczulony był składnikiem przyprawy używane w sałatkę ziemniaczaną. To doświadczenie spowodowało, że przewartościowania moje myślenie na temat alergii i odpowiedzialności.

Zastanawiasz się, czy masz jakieś ekspozycji? Oto kilka pytań, które należy zadać sobie pytanie:

1Czy kiedykolwiek gospodarzem komorę imprez commerce po godzinach?

2do kiedykolwiek gospodarzem kolacje wzrost lub stron dla klientów i sprzedawców?

jaka partia wygrala wybory w szwecji

3DO kiedykolwiek dostarczyć pokrywane obiad lub kolację dla partii biurowych lub funkcji edukacyjnej, jak „Lunch and Learn”?

Jestem gotów się założyć, że większość firm etap imprezę tego typu w pewnym momencie. OK … Wiem, o czym mówisz. Posiłek jest coś, dzięki czemu spada na barki cateringową lub restauracji, prawda? Tak i nie.

Jeśli zatrudnić kogoś do zaspokojenia imprezę, jesteś odpowiedzialny za szkody, too. Ponadto, jako „ostrożnego” biznesu, jesteś tak samo odpowiedzialni, aby upewnić się społeczeństwa i pracownicy są informowani o potencjalnych problemach. A co potlucks w pracy? To dobry pomysł, aby zapytać ludzi, czy mają alergie pokarmowe więc sporządzające żywności może wziąć to pod uwagę.

Teraz nie chcę Ci overanalyze tego. Ale chcę, aby być aktywni. Większość ludzi, którzy cierpią z powodu alergii już wiedzą, jakie pokarmy z dala od. Oto kilka wskazówek, prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby im pomóc:

Artykuł napisany przez: